اجرای کناف فلت

اجرای کناف فلت

با حداقل هزینه می توانید اجرای کناف فلت را در ساختمان مدرن یا قدیمی خود داشته باشید. این نوع پوشش ساختمانی علاوه بر زیبایی دوام فوق العاده بالایی دارد. مزیت قابل توجه آن نصب و اجرای سریع به شمار می ‌رود که در نوع خود بی نظیر است. کناف فلت انواع مختلفی دارد که متناسب با نیاز و سلیقه خود قادر خواهید بود که نوع مد نظر خود را خریداری کنید. قبل از اجرای کناف توصیه می شود که به طور کامل با این نوع پوشش ساختمانی آشنا شوید.

با کناف فلت آشنا شوید

برای انتخاب مصالح ساختمانی مناسب نیاز است قبل از اجرای کناف فلت ابتدا بدانیم که چه چیزی است. یک مصالح ساختمانی بسیار متداول بوده زیرا یک محصول اقتصادی، همه کاره و ساده به شمار می رود. در قسمت های اساسی ساختمان مانند دیوار ساده یا سقف کاذب، می توان این کناف را به کار برد.
کناف فلت به صورت اسلب ساخته شده از گچ و ورقه های مقوای خاص تولید و فروخته می شود. فرآیند ورق تولید کناف فلت زمانی اتفاق می افتد که گچ بین ورق های خاصی قرار گرفته و لمینت فشرده شود. اما اجازه دهید وارد جزئیات شویم و به طور دقیق تر این پوشش ساختمانی را بررسی کنیم. عناصر شیمیایی تشکیل دهنده این محصول را معرفی خواهیم کرد.
• مقوا
• گچ
• آب
• مواد افزودنی

مقوا، ویژگی ها و اهمیت

با قاطعیت می‌ توان اذعان کرد که نقش اساسی در ساخت کناف فلت را دارد. در واقع پوشش محافظ آن است. این ماده به خصوص ضخیم بوده که از لایه های کاغذ فشرده شده با الیاف طبیعی، چسب و مواد افزودنی تشکیل شده که سپس خشک می شوند. دقیقاً به دلیل رنگ مقوای بیرونی است که می توان انواع مختلف ورق های کناف موجود در بازار را به راحتی تشخیص داد. همچنین با توجه به مشخصات فنی آن ها می توانید برای اجرای کناف فلت هر کدام را انتخاب کنید.

گچ، خصوصیات و خواص

گچ چطور؟ یکی دیگر از بخش‌های اساسی در ایجاد ورق های کناف، ماده‌ ای معدنی به نام CaSO 4 • 2 (H 2 O) است. استفاده از این متریال برای ساخت انواع مصالح ساختمانی مربوط به چندین سال اخیر نخواهد شد. گچ از سلنیت و سنگ گچ و انیدریت طبیعی تشکیل می شود. البته از گچ برای ساخت محصولات ساختمانی متعدد دیگری نیز استفاده می شود. خصوصیات و خواص کناف فلت که آن را برای اجرا مناسب می کند تا حدود زیادی به گچ بستگی دارد. گچ یک ماده طبیعی و زیست محیطی است بنابراین نصب آن در منزل مشکلی ایجاد نمی کند. ویژگی های گچ بسیار زیاد است که آن ها را به کناف منتقل کرده است. با اجرای کناف فلت می توانید از این ویژگی ها استفاده کنید.
• طبیعی. در فرآوری آن مواد مضر آزاد نمی شود.
• نسوز. ویژگی های آن اجازه می دهد تا گسترش شعله های آتش را به تاخیر بیاندازد.
• عایق حرارت و عایق صدا اجازه می دهد تا به سطوح خوبی برای عایق صدا و گرما برسد.
• همچنین برای محیط های مرطوب مناسب است. گو می تواند رطوبت اطراف را جذب کند و محیطی عاری از قالب را تضمین کند.
• به راحتی کار می کند. این یک ماده همه کاره و ساده برای کار با افراد داخلی است
بدیهی است که گچ برای استفاده در صفحات کناف باید پردازش شود. این امر نشان می دهد هنگامی که گچ از معدن استخراج شد، باید تحت یک فرآیند گرمایش و مراحل بعدی آبگیری در دمای 128 درجه و سپس در دمای 163 درجه قرار گیرد.

گچ، خصوصیات و خواص

آب، نقش شیمیایی را ایفا می کند

این دقیقاً آب (H2O) است که نقش شیمیایی را در ایجاد مجموعه مقوا و گچ با هم بازی می کند. در واقع وقتی آب اضافه می شود، مرحله هیدراتاسیون شروع می شود که مواد خام را جامد کرده و استحکام مکانیکی ایجاد می کند. در کارخانه های تولید این محصولات به خوبی آب را با دیگر ترکیبات کناف مخلوط خواهند کرد.

مواد افزودنی

از افزودنی ها برای اصلاح برخی از ویژگی های کناف استفاده می شود. به عنوان مثال، افزودنی های تسریع کننده، سیال کننده، کند کننده، کف کننده یا حشره کش وجود دارد. طبیعتاً اجرای کناف فلت که مواد افزودنی ویژه ای داشته باشد در بنا بهتر است. شما متناسب با وضعیت ساختمان خود می توانید کنافی انتخاب کنید که مواد افزودنی ویژه ای داشته باشد.

از یک مجری کناف خوب چه انتظاری باید داشت؟

هر خانه داستان خود را دارد، روح خود را. زندگی کسانی که در آنجا زندگی می کنند، علایق، عشق ها و ترجیحات آن ها را می گوید. به همین دلیل است که تمام جزئیات خانه باید با دقت و توجه مطلق ساخته شود. مجری سقف کناف خوب کسی است با در نیروی کار خود مزاحمت ایجاد نکند و در صورت سکونت با محیط ها با توجه و احترام تعامل داشته باشد و حتی در موقعیت ساختمانی با وجدان و پاکی کار کند.
یک مجری اجرای کناف فلت خوب تقریبی کار نمی کند بلکه روشمند رعایت اقدامات پروژه عمل خواهد کرد تا نیروی کاری که در مراحل بعدی کار او را دنبال می کند تحت تأثیر قرار نگیرد. علاوه بر این، کسانی که تجربه واقعی در این بخش دارند و در دنیای طراحی پیشتاز هستند، می ‌توانند راه ‌حل ‌های نوسازی مناسب برای محیط را برای بهبود های زیبایی‌ شناختی و عملکردی پیشنهاد دهند.
پرسنل کاری اجرای سقف کاذب اگر مهارت بالایی داشته باشد می توانند متناسب با پروژه شما بهترین مصالح ساختمانی را انتخاب کرده و اجرا کنند. افرادی که تخصص کافی در زمینه شناخت انواع مختلف کناف فلت را ندارند حتما باید از نیروی کار ماهر بهره بگیرند. با استفاده از نیروی کار ماهر نیازی نیست که نسبت به دوام کناف و شرایط اجرای آن نگرانی داشته باشید.

از یک مجری کناف خوب چه انتظاری باید داشت؟

مزیت های اجرای کناف فلت

طبیعتاً مزیت های اجرای کناف فلت باید به میزانی باشد که افراد را به اجرای این نوع پوشش ترغیب کند. با توجه به اینکه مزیت های این پوشش دامنه وسیعی دارند به چند مورد خاص از آن ها اشاره خواهیم کرد.

مونتاژ و جداسازی آسان

برای اجرای کناف فلت نیازی به زمان طولانی و استفاده از مصالح مختلف مانند سیمان یا ملات و آجر برای دیوارهای بنایی ندارید. یک فرد حرفه ای می تواند این پوشش را در مدت زمان کوتاهی بسازد و ظاهر خانه ما را کاملاً تغییر دهد. در واقع، روش اجرای این محصول شامل مونتاژ یک قاب فولادی گالوانیزه است که به سقف و کف ثابت می شود. سپس ورق های کناف بر روی آن ثابت می شوند و در صورت وجود دیوارها نیز به ارتفاع لازم بریده می شوند.
کل این روش نیازی به استفاده از ملات یا آب ندارد، بنابراین ساختمان بیش از حد کثیف نخواهد شد. حتی اگر بعداً تصمیم بگیریم خانه را به حالت اولیه برگردانیم، به لطف این که می توان قاب را با سیلیکون به کف موجود ثابت کرد، مشکلی از نظر نقص یا تغییر کاشی نخواهیم داشت. در حالی که برای نقاطی که قاب به دیوار یا سقف ثابت می شود و برای پر کردن سوراخ های باقی مانده توسط پیچ ها کافی است و هیچ اثری باقی نمی ماند.

ارزان

سهولت مونتاژ کناف و هزینه های خود مواد، به ما اجازه می دهد تا در صورت انتخاب استفاده از دیوارهای گچ تخته در نوسازی و نوسازی خانه، مزیت اقتصادی خوبی به دست آوریم. حتی با مقایسه هزینه ساده یک متر مربع آجر با یک متر مربع پانل گچ تخته، از قبل صرفه جویی اولیه خواهیم داشت. بدون احتساب صرفه جویی به دلیل ساعات کار کمتر، یا موادی مانند ملات، گچ کاری که باید روی یک صفحه اعمال شود. بدیهی است که ارزیابی کاری که باید انجام شود به عوامل مختلفی بستگی دارد، مثلاً وضعیت محل، نوع عایق مورد نظر، وجود درهایی که قرار است درج شود و مواردی از این قبیل.

مقاوم در برابر ضربه

حتی ورق های استاندارد کناف که برای ساخت سقف ساخته شده اند، مقاومت خوبی در برابر ضربه دارند. علاوه بر این، ورق های مقاومت بسیار بالا در بازار عرضه می شوند که حتی ویژگی های مقاومت در برابر شکستن را داشته و در عین حال همه را حفظ می کنند. بر همین اساس نیازی نیست که درباره مقاومت این نوع کناف دچار شک شوید و با اطمینان خاطر آن را در ساختمان خود به کار ببرید.
کناف به راحتی سیستم ها را پنهان می کند
در اکثر اوقات در سقف بنا شاهد سیم های برق و دیگر تجهیزات ساختمانی هستیم. قطعاً این عناصر اضافی زیبایی بصری ساختمان را کاهش می دهند و ظاهر خوشایندی ندارند. اکنون، به لطف کناف، دیوارها و سقف های کاذب می توانند اکثر سیستم ها را در خود جای دهند و آنها را در فضای بین دال و سقف پنهان کنند. مجری سقف کناف خیلی سریع می تواند تمام این عناصر را بپوشاند.

کناف را در چه اندازه ای خریداری کنیم؟

کناف را می توان در اندازه های مختلف خریداری کرد. ابعاد کناف فلت بستگی به نوع کناف و اندازه ایده آل دیوار آن برای سقف و دیوار دارد. ورق های کناف معمولاً بین 0.9 تا 1.2 متر عرض و بین 1.8 تا 3.6 متر طول دارند. اکثر پانل های کناف 9.5 میلی متر یا 12 میلی متر ضخامت خواهند داشت. با این حال، محصولاتی با تغییرات دیگر در طول، عرض و ضخامت وجود دارد.
اندازه کناف مورد نیاز نیز بسته به نوع مورد نظر متفاوت است. به عنوان مثال، کناف در برابر آتش ممکن است دارای ضخامت تخته گچ 15 میلی متر باشد. برای دیوار استاندارد باید کناف با ضخامت 12 میلی متر و برای سقف ضخامت دیوار خشک حدود 12.5 میلی متر ترجیح داده شود. برای سقف حمام، باید کناف با ضخامت 12 میلی متر یا 12.5 میلی متر انتخاب کنید.

کناف را در چه اندازه ای خریداری کنیم؟

هزینه اجرای کناف های فلت

بی‌ شک افرادی که قصد اجرای کناف فلت را در ساختمان خود دارند قیمت اجرا را مد نظر می گیرند. هزینه اجرای این پوشش ساختمانی برای هر شخصی اهمیت فوق العاده بالایی دارد. بر همین اساس توصیه می‌ شود قبل از اجرای این پوشش حتماً در مورد قیمت آن اطلاعاتی کسب کنید. اساساً دو مورد خرید کناف فلت و هزینه اجرای آن توسط نیروهای انسانی می توانند قیمت اجرا را تعیین کنند.

هزینه خرید کناف فلت

ابتدا باید بررسی کنید که برای خرید کناف باید چه مبلغی را بپردازید. این مبلغ بسته نوع کناف و ابعاد آن تعیین خواهد شد. البته عوامل دیگری نیز مانند نوسانات بازار می توانند بر روی هزینه تهیه کناف ها تاثیر بگذارند. مرکز عرضه کننده کناف نیز عامل مهم دیگری در تعیین قیمت آن است. بعضی از مجموعه ها علاوه بر انجام خدمات اجرای کناف فلت این پوشش را به فروش می رسانند. قطعاً اگر کناف را از این مجموعه ها خریداری کنید مبلغ کمتری را پرداخت خواهید کرد.

دستمزد نیروی انسانی

قطعاً نیروی انسانی اجرا کننده کناف فلت یا به اصطلاح مجری کناف از شما مبلغی را برای اجرای این پوشش درخواست خواهد کرد. این مبلغ بسته به عوامل مختلفی تعیین می شود همین امر سبب شده نتوانیم در بازه زمانی خاصی یک مبلغ ثابت تعیین کنیم. سطح مهارت نیروی اجرا کننده تا حدودی زیادی بر روی قیمت اجرا تاثیر خواهد گذاشت. تعداد نیرو نیز در دستمزد تاثیر می گذارد در مواقعی نیاز است که حتی چند تیم بر روی پروژه کار کنند. به طور کلی اگر شما خدمات اجرا از مراکز معتبر درخواست کنید مبلغ به نسبت مناسب تری را پرداخت خواهید کرد.

مدت زمان اجرای کناف فلت

مدت زمان اجرای کناف فلت ممکن است که برای بعضی از افراد اهمیت فوق ‌العاده بالایی داشته باشد. این مدت زمان به عوامل متعددی بستگی خواهد داشت و باید تمامی این عوامل را برای تخمین تایم اجرا در نظر گرفت. سختی پروژه‌ یکی از این عوامل به حساب می آید بعضی از پروژه ها باید با حساسیت و دقت بالاتری اجرا شوند. متراژ پروژه نیز در مدت زمان اجرا نقش غیرقابل انکاری دارد و پروژه های بزرگ در مدت زمان بیشتری اجرا می شوند.
سطح مهارت مجری کناف نیز می تواند در تایم اجرا نقش داشته باشد. قطعاً نیروهای ماهر خیلی سریع تر از اپراتورهای تازه کار اجرا را انجام می دهند. اما به طور کلی برای تایم اجرای این نوع پوشش نیازی نیست نگرانی داشته باشید. کناف فلت از جمله مصالح ساختمانی است که در مدت زمان بسیار اندکی اجرا می شود. بر همین مبنا شما می توانید حتی در مدت چند روز سقف‌ جدید ساختمان خود را داشته باشید. البته این امر زمانی امکان پذیر است که نیروی‌ های ماهری را برای اجرا انتخاب کنید.

اجرای کناف فلت

انواع کناف که می توانید آن ها را خریداری کنید

این محصولات انواع مختلفی دارند که هر کدام را متناسب با نیاز خود می توانید خریداری کنید. اما اکنون معروف ترین آن ها را معرفی می کنیم.
• ساده، ورق های کناف کلاسیک سفید هستند و برای بازسازی یا ساختمان های جدید ایده آل هستند. مورد استفاده در انواع ساختمان ها، مناسب برای دیوارهای جدا کننده، دیوارهای کناف، سقف و غیره.
• دافع آب، طراحی شده برای مقاومت در برابر رطوبت و به رنگ سبز هستند. آن ها از صفحات کناف با جذب آب بسیار کم ساخته شده اند ، به ویژه برای محیط های مرطوب (حمام، فضای دوش، آشپزخانه، اتاق لباسشویی، زیرزمین) استفاده می شوند.
• گچ تخته ضد حریق، رنگ این پانل های کناف برای مقاومت در برابر آتش، صورتی است و در ساختمان های عمومی و خصوصی استفاده می شود. ساختار پانل از هسته گچ مخلوط با مواد دیگر مانند ورمیکولیت ، الیاف شیشه و پرلیت تشکیل شده است.
• گچ تخته حرارتی آکوستیک، ایده آل برای عایق حرارتی و مورد استفاده در بازسازی، آن ها به طور مستقیم به دیوار چسبانده می شوند. پانل ها بر روی یک قاب نصب می شوند که مواد عایق داخل آن مانند پلی استایرن منبسط شده یا پلی اورتان، پشم سنگ یا شیشه، چوب پنبه قرار می گیرد.
بهترین روش درخواست خدمات اجرای کناف فلت
روش های مختلفی وجود دارد که شما از طریق آن ها قادر خواهید بود که خدمات اجرای کناف فلت را درخواست کنید. اما بهترین روش استفاده از خدمات آنلاین در این زمینه است که می تواند سبب شود بدون مشکل نیروی کار ماهر را انتخاب کنید. شما حتی در عرض چند دقیقه قادر خواهید بود انتخاب نیروی کار خود بپردازید. برای استفاده از خدمات آنلاین اجرا متقاضیان ابتدا باید یک سایت معتبر انتخاب کنند.
بعد از اقدام به انتخاب وب سایت باید از معتبر بودن آن مطمئن شوید که این امر به روش های مختلفی انجام می شود. شما می ‌توانید سابقه وب سایت را در زمینه اجرای خدمات اجرای سقف کاذب و کناف بررسی کنید که به لطف مرورگرهای مختلف این امر به راحتی صورت می گیرد. البته سایت های معتبر دارای نماد الکترونیکی هستند که با توجه به این نماد می توانید از اعتبار آن ها مطمئن شوید.

سخن پایانی

بی شک اجرای کناف فلت یک گزینه مقرون به برای هر نوع ساختمانی به حساب می آید. تنوع بالای طرح و رنگ این نوع پوشش ها به شما این امکان را می دهد که محصولی متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید. انواع با کیفیت این محصول دوام بالاتری دارند پس توصیه می شود برای ساختمان خود از این نوع کناف ها بهره بگیرید. خدمات اجرای کناف های فلت به اندازه خرید آن ها پر اهمیت است. شما می توانید از نیروهای ماهر ما برای اجرای این نوع پوشش با حداقل هزینه و بهترین کیفیت استفاده کنید.
1. مدت زمان اجرای کناف فلت چقدر است؟ این پوشش ساختمانی خیلی سریع اجرا می شود اما تایم اجرای آن به مهارت نیروی کار و شرایط پروژه بستگی دارد.
2. هزینه اجرای کناف فلت چقدر است؟ هزینه اجرای این پوشش ساختمانی به دستمزد نیروی کار و هزینه خرید کناف بستگی دارد.
3. چگونه از خدمات اجرای کناف فلت استفاده کنیم؟ شما به صورت آنلاین می توانید خیلی سریع برای این خدمات اقدام کنید.
4. کناف فلت چه چیزی است؟ یک پوشش ساختمانی بوده که انواع مختلفی دارد و از ترکیبات متنوعی مانند آب و گچ ساخته خواهد شد.
5. برای تولید کناف فلت از چه ترکیباتی استفاده می شود؟ آب، گچ و مواد افزودنی مختلف در تولید این محصول مورد استفاده قرار می گیرند.